Kontakt

Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej
ul. Skarżyńskiego 1
31-866 Kraków

tel. 12 628 37 25
fax 12 628 37 60

e-mail: wydawnictwo@pk.edu.pl

Adres do korespondencji:
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków

NIP: 675-000-62-57

PKD: 85.42.Z

Kierownik:

red. mgr Dorota Sapek – dorota.sapek@pk.edu.pl

Zastępca kierownika:

red. mgr Agnieszka Filosek – agnieszka.filosek@pk.edu.pl

 

Redakcja:

red. mgr Agnieszka Filosek (sekretarz sekcji Podręczników i Pomocy Dydaktycznych) – agnieszka.filosek@pk.edu.pl (nr wew. 12)

red. mgr Dorota Sapek (sekretarz redakcji Czasopisma Technicznego) – dorota.sapek@pk.edu.pl (nr wew. 16)

red. dr Aleksandra Urzędowska (sekretarz redakcji czasopisma PUA – Przestrzeń/Urbanistyka/Architektura, redaktor techniczny Czasopisma Technicznego) – aleksandra.urzedowska@pk.edu.pl (nr wew. 11)

red. mgr Marta Wlazło (sekretarz sekcji Monografie) – marta.wlazlo@pk.edu.pl (nr wew. 19)

red. mgr Małgorzata Mazur – malgorzata.mazur@pk.edu.pl (nr wew. 13)

red. mgr Michał Stachowski – michal.stachowski@pk.edu.pl (nr wew. 14)

red. mgr Ilona Turowska – ilona.turowska@pk.edu.pl (nr wew. 20)

 

 

Skład Komputerowy (nr wew. 17):

Adam Bania – adam.bania@pk.edu.pl

Anna Basista – anna.basista@pk.edu.pl

inż. Małgorzata Murat-Drożyńska – malgorzata.murat-drozynska@pk.edu.pl

Anna Pawlik – anna.pawlik2@pk.edu.pl

 

Sekretariat:

spec. lic. Anita Kaczmarek – anita.kaczmarek@pk.edu.pl (nr wew. 18)

spec. mgr Katarzyna Kowalik – katarzyna.kowalik@pk.edu.pl (nr wew. 15)

 

 

close
Koszyk
close